TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdeling"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
20362Alice Nielsen   Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingalicniel@rm.dk 
458040Anne Mette MeyhoffSekretær  Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelinganmm@clin.au.dk 
116629Charlotte K. Lautrup 7845 5510 Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingchkl@clin.au.dk 
266866Dorte Launholt Lildballe 7845 5550 Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingdorte.l.lildballe@clin.au.dk 
143651Jenny Blechingberg FriisMolekylærbiolog  Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingjenfri@clin.au.dk 
445085Klaus Nielsen   Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingklaune@biomed.au.dk 
84377Lillian Gryesten Jensen 7845 5507 Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelinglillian.g.jensen@clin.au.dk 
158634Maria RasmussenForsker7845 5510 Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingmaria.rasmussen@clin.au.dk 
140910Signe VæthPh.d.-studerende7845 5510 Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingsvaeth@clin.au.dk 
564309Tina Damhus KnørrProfessorsekretær7845 5535 Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingtinadamhus@clin.au.dk 
27486Uffe Birk JensenKlinisk lærestolsprofessor7845 5504 Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingubj@clin.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.