TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3
Viser alle brugere i afdelingen "Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrup"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
476708Anna Møller   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupanmoe@au.dk 
230559Anne Morgils Hartmann   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupanha@au.dk 
336068Beinta Reinert Petersen   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupbeipe@au.dk 
230669Bente Cecilie Bang   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrup  
230684Bettina HøgenhavStudiekoordinator, undervisning8715 1875 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupbettina@au.dk 
230341Birgit ChristiansenStudiekoordinator, undervisning8715 1874 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupbirgitc@au.dk 
134226Birgit Elvang   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrup  
230446Candy Joan ClifforthStudiekoordinator, undervisning8715 1865 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupcandy@au.dk 
325074Dag Lindemann   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupdag@au.dk 
539441Dorte Bjerregaard Lassen   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupdbla@au.dk 
241340Dorte Puggaard KristensenStudiekoordinator, Sagsbehandling og uddannelsesnævn8715 1847 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdruppug@au.dk 
516100Emil Felix Franz   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupfranz@au.dk 
522699Frederik Isberg Johansen   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupfijo@au.dk 
457033Henrik ChristensenStudiekoordinator, undervisning8715 1889 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdruphenrik@au.dk 
230279Janni LarsenStudiekoordinator, eksamen8715 1802 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupjanl@au.dk 
505576Jannie Hjort PedersenStudiekoordinator, Sagsbehandling & uddannelsesnævn8715 1878 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupjhpe@au.dk 
383659Jeanette Judith MøllerStudiekoordinator, eksamen8715 1684 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupjejm@au.dk 
15759Jens Kaaber Pors   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrup  
479983Karoline Nielsen   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupkaon@au.dk 
337994Katja Anne FeilbergKontorvikar  Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupkafe@au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.