TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Bioscience - Arctic Research Centre"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
78117Dorte Krause-JensenSeniorforsker8715 8799 Institut for Bioscience - Arctic Research Centredkj@bios.au.dk 
78701Erik Jeppesen 8715 8997 Institut for Bioscience - Arctic Research Centreej@bios.au.dk 
223260Frank Landkildehus 8715 87552322 7114Institut for Bioscience - Arctic Research Centrefla@bios.au.dk 
9745Jesper Givskov Sørensen 3715 88193018 3160Institut for Bioscience - Arctic Research Centrejesper.soerensen@bios.au.dk 
3967Martin HolmstrupProfessor8715 88233018 3152Institut for Bioscience - Arctic Research Centremartin.holmstrup@bios.au.dk 
33032Paul Henning Krogh 3018 3154 Institut for Bioscience - Arctic Research Centrephk@bios.au.dk 
2949Peter Bondo Christensen 8715 84452261 7949Institut for Bioscience - Arctic Research Centrepbc@bios.au.dk 
291035Thomas Alexander DavidsonSeniorforsker8715 61262832 3301Institut for Bioscience - Arctic Research Centrethd@bios.au.dk 
20142Torben Linding Lauridsen 8715 87622515 1527Institut for Bioscience - Arctic Research Centretll@bios.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.