TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjerg"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
471745Alex Miguel KaufmannStudentermedhjælper  Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergakaufmann@cc.au.dk 
329196Camilla Greve Rosenbøg Fogsgaard 8716 1949 Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergimvcga@cc.au.dk 
521328Cecilie Dollerup ErtmannStudentermedhjælper  Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergcecilie.dollerup.ertmann@cc.au.dk 
462086Johanne Kjærgaard   Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergjkjaergaard@cc.au.dk 
135044Kate AndersenAfdelingssekretær8716 1981 Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergkate@cc.au.dk 
336940Lisa WestermannStudenterstudievejleder8716 1264 Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjerglwestermann@cc.au.dk 
217522Mette Schæfer Kristiansen 8716 1952 Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergimvmsk@cc.au.dk 
326222Pernille Jensen   Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergpbgj@biomed.au.dk 
476004Pernille Vembye MadsenStudentermedhjælper  Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergpernille.madsen@cc.au.dk 
164807Sara Badstue LarsenAfdelingskonsulent8716 2005 Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergsbl@cc.au.dk 
451134Sofie HarksenStudentermedhjælper  Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergsofieharksen@cc.au.dk 
133509Tina PabstAfdelingssekretær8716 3219 Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergtinap@cc.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.