TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Folkesundhed - Epidemiologi"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
218775Andreas Ernst   Institut for Folkesundhed - Epidemiologiaernst@ph.au.dk 
201738Anne Marie Ladehoff   Institut for Folkesundhed - Epidemiologiamlthomsen@clin.au.dk 
195596Anne Mette Lund WürtzPostdoc8716 8004 Institut for Folkesundhed - Epidemiologiamlw@ph.au.dk 
78332Asger Roer Pedersen   Institut for Folkesundhed - Epidemiologiasger@clin.au.dk 
27029Bjarne Laursen   Institut for Folkesundhed - Epidemiologi  
7816Bodil Hammer BechLektor8716 79612335 2167Institut for Folkesundhed - Epidemiologibhb@ph.au.dk 
292714Camilla Kjersgaard   Institut for Folkesundhed - Epidemiologick@ph.au.dk 
259475Carina Madsen   Institut for Folkesundhed - Epidemiologicarinankoyo@ph.au.dk 
163700Cecilia Ramlau-HansenProfessor8716 80362629 5715Institut for Folkesundhed - Epidemiologichrh@ph.au.dk 
287908Christina Catherine DahmLektor8716 7969 Institut for Folkesundhed - Epidemiologiccd@ph.au.dk 
302898Daniel Borch Ibsen   Institut for Folkesundhed - Epidemiologidbi@ph.au.dk 
529440Daniel WitteProfessor8716 8527 Institut for Folkesundhed - Epidemiologidaniel.witte@ph.au.dk 
429342Diana SchendelProfessor8716 57522162 7137Institut for Folkesundhed - Epidemiologidiana.schendel@ph.au.dk 
1603Dorte Rytter   Institut for Folkesundhed - Epidemiologidr@ph.au.dk 
59359Gerda Engholm   Institut for Folkesundhed - Epidemiologi  
304309Helene Narvestad   Institut for Folkesundhed - Epidemiologihelene.narvestad@ph.au.dk 
132708Henrik MøllerGæsteprofessor8716 7963 Institut for Folkesundhed - Epidemiologihenrik.moller@ph.au.dk 
139503Inge Eisensee   Institut for Folkesundhed - Epidemiologiie@ph.au.dk 
527916Jianping Chen   Institut for Folkesundhed - Epidemiologi  
168295Jin Liang Zhu 8716 8439 Institut for Folkesundhed - Epidemiologizjl@ph.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.