TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vest"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
521629Aimi Danielle Munk HamiltonScholarstipendiat  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestaiha@biomed.au.dk 
591947Akihiro MatsumotoPost doc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestaki.matsumoto@dandrite.au.dkUdvid
591947Akihiro MatsumotoPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestaki.matsumoto@dandrite.au.dk 
565359Alena SalasovaPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestalena.salasova@biomed.au.dk 
558791Alexander Platelas AsfergBachelorstuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestalas@biomed.au.dk 
463928Alyssa HuebnerPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestahue@dandrite.au.dk 
525257Amir Tayaranian MarvianGæsteforsker  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestatayaranian@dandrite.au.dk 
538779Ana OliveiraPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestana.oliveira@dandrite.au.dk 
468678Anders DalbyVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestadalby@biomed.au.dkUdvid
468678Anders DalbyStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestadalby@biomed.au.dk 
164791Anders Etzerodt 8716 72892812 8421Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestae@biomed.au.dk 
202928Anders FindsenAssisterende projektleder4051 3611 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestanders.findsen@biomed.au.dk 
471484Anders Hessellund BisgaardStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestanders.h.bisgaard@biomed.au.dk 
323800Anders JensenStuderende 2556 6176Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestajensen@biomed.au.dk 
501Anders NykjærProfessor8716 78122899 2384Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestan@biomed.au.dk 
195587Anders RiisagerAssociate Scientific Project Manager  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestar@biomed.au.dk 
530035Andrea TóthPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vesttoth@biomed.au.dk 
553021Andreas Bjørndahl BaunStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestandreasbaun@biomed.au.dk 
172433Anja Aagaard Danneskjold PedersenLaboratoriefunktionær8716 7052 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestanjaaagaard@biomed.au.dk 
163634Anne FlensborgKontorfuldmægtig8716 84429350 8490Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestalf@biomed.au.dk 
448961Anne Kathrine Aalling SørensenStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestaks@biomed.au.dk 
291114Anne Kerstine Glintborg JensenLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestannekt@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.