TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Bioscience - Silkeborg"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
223497Connie ChristiansenLaboratorieopvasker  Institut for Bioscience - Silkeborgcoc@bios.au.dkUdvid
223497Connie Christiansen   Institut for Bioscience - Silkeborgcoc@bios.au.dk 
223067Dorte NedergaardLaborant8715 87543018 3133Institut for Bioscience - Silkeborgdn@bios.au.dk 
224328Elin JørgensenLaborant8715 8828 Institut for Bioscience - Silkeborgelj@bios.au.dk 
26582Henrik FossingViceinstitutleder, Seniorforsker8715 88049350 8696Institut for Bioscience - Silkeborghfo@bios.au.dk 
223320Henrik StenholtLaborant8715 87443018 3143Institut for Bioscience - Silkeborghst@bios.au.dk 
223336Ivan Nielsen   Institut for Bioscience - Silkeborgirn@bios.au.dk 
223327John-Geert RytterTekniker8715 88122170 4425Institut for Bioscience - Silkeborgjry@bios.au.dk 
223139Johnny NielsenLaborant8715 8766 Institut for Bioscience - Silkeborgjni@bios.au.dk 
86940Juana JacobsenIt-medarbejder8715 8774 Institut for Bioscience - Silkeborgjja@bios.au.dk 
223653Kathe MøgelvangTeknisk tegner8715 8413 Institut for Bioscience - Silkeborgkm@bios.au.dk 
130842Kathrine Tabermann UhrenholtLaborant2890 6306 Institut for Bioscience - Silkeborgktu@bios.au.dk 
223005Kitte Linding GerlichLaborant8715 87982099 7489Institut for Bioscience - Silkeborgklg@bios.au.dk 
223218Lise LauridsenLaborant8715 88323018 3164Institut for Bioscience - Silkeborgill@bios.au.dk 
224094Marlene Venø SkjærbækLaborant8715 87863018 3144Institut for Bioscience - Silkeborgmvs@bios.au.dk 
223661Tanja Quottrup EgholmLaborant8715 8803 Institut for Bioscience - Silkeborgtqe@bios.au.dk 
223860Tinna ChristensenTeknisk tegner8715 8774 Institut for Bioscience - Silkeborgtch@bios.au.dk 
223693Uffe MensbergLaborant8715 87663018 3145Institut for Bioscience - Silkeborgume@bios.au.dk 
31656Zdenek GavorLaborant8715 8838 Institut for Bioscience - Silkeborgzg@bios.au.dk 
        


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.