TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3
Viser alle brugere i afdelingen "DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrup"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
507845Allan KøsterEkstern VIP  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupakos@edu.au.dk 
175192Anne Maj NielsenLektor 9350 8070DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupamn@edu.au.dk 
230726Anne MorinLektor8716 3984 DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupamt@edu.au.dk 
466010Anne SuhrPh.d.-studerende  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupansu@edu.au.dk 
598667Cecilie Gleerup BildstedfeltPraktikant  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupau598667@edu.au.dk 
44953Charlotte MathiassenLektor8716 39476186 3645DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupcham@edu.au.dk 
235374Charlotte RingsmoseLektor 2426 8555DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupcr@edu.au.dk 
127947Ditte Alexandra Winther-LindqvistLektor8716 3929 DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupdiwi@edu.au.dk 
230725Dorte KousholtLektor6130 49906130 4990DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupdkou@edu.au.dk 
139283Dorte Marie SøndergaardProfessor8716 39272621 3093DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupdms@edu.au.dk 
77737Dorthe DegnegaardEkstern lektor  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupdorthe@edu.au.dk 
153094Ester HoltePostdoc  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupester.kofod@edu.au.dk 
596859Frederikke Skaaning KnagePh.d.-studerende  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupfsk@edu.au.dk 
525968Freja Filine PetersenPh.d.-stipendiat  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupfrfp@edu.au.dk 
230425Grethe Kragh-MüllerLektor8716 38989350 8210DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupgrkm@edu.au.dk 
270287Helle PlauborgAdjunkt  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdruphepl@edu.au.dk 
291355Iram KhawajaLektor8716 3563 DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupirkh@edu.au.dk 
230340Jens Christian NielsenLektor8716 38512942 6724DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupjcn@edu.au.dk 
598666Katja Andersen HartvigPraktikant  DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupau598666@edu.au.dk 
24462Kirsten BaltzerEkstern lektor8716 3807 DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupbaltzer@edu.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.