TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling S"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
165998Ane Langkilde-Lauesen NielsenForsker  Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sallnielsen@clin.au.dk 
165799Anne Birgitte SimonsenPh.d.-studerende  Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sannebsimonsen@clin.au.dk 
84240Anne Braae Olesen 7846 1718 Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sanneolse@rm.dk 
16626Anne BregnhøjLæge  Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sannebregn@rm.dk 
191056Anne Hald RittigPhD studerende7846 1904 Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sannehald@clin.au.dkUdvid
191056Anne Hald RittigPh.d.-studerende  Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sannehald@clin.au.dk 
597162Anne-Mette ThorupProjektsygeplejerske2424 49002424 4900Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Smeth@clin.au.dk 
21624Annette Blak RasmussenLaboratorietekniker7846 1904 Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sannette.blak@clin.au.dk 
40453Birgitte Stausbøl-Grøn 7846 1891 Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sbirgstau@rm.dk 
5469Christian VestergaardKlinisk lektor7846 1861 Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Schristian.vestergaard@clin.au.dk 
18752Claus JohansenLektor7846 19062815 6065Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sclaus.johansen@clin.au.dk 
508216Dorte Rasmussen   Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling S  
222542Gitte Susanne RasmussenClinical Nurse, Specialist, MScN8716 80642253 1687Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Sgsr@ph.au.dk 
217867Hanne Skovbjerg   Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling S  
6765Hanne Vinter   Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Shvi@clin.au.dk 
301235Helene Almind Nielsen 2494 6241 Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Shelennie@rm.dk 
492087Henrik Frank LorentzenOverlæge7846 1861 Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Shenrlore@rm.dk 
460331Inger Lily Margrethe Jensine Hj DorfScholarstipendiat  Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling S  
82020Jørgen Dan Møller Degn   Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling S  
177Karsten FoghKlinisk lektor7846 1853 Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Skarsten.fogh@clin.au.dk 
165278Kirsten Rønholt Stausholm1. reservelæge  Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling Skmrp@clin.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.