TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborg"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
14494Allan Carlé   Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgallacarl@rm.dk 
150230Anders Bergh Lødrup   Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgabl@clin.au.dk 
492315Anders Damgaard Møller SchlünsenPh.d.-studerende  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborganders.moeller@clin.au.dk 
575461Annette Kryger JensenProjektradiograf  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, SilkeborgAnnette.kryger@midt.rm.dk 
575363Annette Meyer BalleUdviklings- og kvalitetskoordinator  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgannette.meyer.balle@midt.rm.dk 
552740Annette OdgaardProjektsygeplejerske  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborganneodga@rm.dk 
125642Behrouz Almasi   Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborg  
552183Birgitte Hornbæk KorsholmRadiograf  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgbirgkris@rm.dk 
202311Cathrine Bell 7841 7884 Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgcatbel@rm.dk 
249548Charlotte HyldgaardAfdelingslæge, Ph.d.  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgchahyl@rm.dk 
551987Charlotte Welling AppelSygeplejerske  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgchaapp@rm.dk 
185144Christin Rosendahl Graff IsaksenOverlæge  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgchriisak@rm.dk 
128669Donika TufaGæsteforsker  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgdtuf@clin.au.dk 
290020Dorte KrausOverlæge  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgdortadse@rm.dk 
203375Erik Kristian Maurice WrangeReservelæge  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgerikwran@rm.dk 
552743Erik Sven Göran ThylinOverlæge  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgerikthyl@rm.dk 
15862Frank Dyekjær AndersenOverlæge  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgfdan@clin.au.dk 
529924Hanne HornumSygeplejerske  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborghannhorn@rm.dk 
598628Hanne R MikkelsenSygeplejerske  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborghanmikke@rm.dk 
21207Henning GlerupOverlæge  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborghgle@clin.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.