TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Klinisk Medicin - Hæmatologisk afdeling R, THG"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
563552Anita KruseBioanalytiker5173 6813 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommeanikru@rm.dk 
258716Anita Tranberg SimonsenPh.d.-studerende  Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommeasimonsen@clin.au.dkUdvid
258716Anita Tranberg SimonsenPh.d.-studerende7846 7630 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommeasimonsen@clin.au.dk 
6478Anja KlostergaardAfdelingslæge2139 3316 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommeanjklo@rm.dk 
101127Anne Stidsholt Roug   Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommeroug@clin.au.dk 
12542Anni Aggerholm 2134 4363 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommeanniagge@rm.dk 
191830Astrid LindmanPh.d.-studerende  Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommealin@clin.au.dkUdvid
191830Astrid LindmanPh.d.-studerende2490 0046 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommealin@clin.au.dk 
7543Bendt NielsenOverlæge, dr.med.2134 1068 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommebendt.nielsen@clin.au.dk 
563465Bodil Lind AndersenBioanalytiker7845 5850 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommebodil.lind@clin.au.dk 
138868Carina Agerbo RosenbergCand. scient., ph.d.2097 05982097 0598Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommecarina.rosenberg@clin.au.dk 
207572Charlotte MadsenPh.d.-studerende  Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommecharlotte.madsen@clin.au.dk 
144918Christopher Nordentoft VejgaardCand.scient., Ph.D.2134 4388 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommechristopher.nordentoft.vejgaard@clin.au.dk 
455081Dorte MelsvikBioanalytiker5173 6813 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommemelsvik@clin.au.dk 
5407Eigil KjeldsenKlinisk professor4034 43544034 4354Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommeeigil.kjeldsen@clin.au.dk 
120901Francesco Annibale d'AmoreKlinisk professor2370 8527 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommefrancesco.damore@clin.au.dk 
38463Gitte OlesenOverlæge, klinisk lektor2136 9765 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommegitte.olesen@biomed.au.dk 
403959Hanne JensenProfessorsekretær2328 2574 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommehja@clin.au.dk 
82852Hanne TønderBioanalytiker7845 5850 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommehanne.tonder@clin.au.dk 
1298Hans Beier OmmenKlinisk lektor2151 8963 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommehbo@clin.au.dk 
18915Hans Herluf Nørregaard BentzenOverlæge, ph.d.2139 1053 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommehansbent@rm.dk 
25478Ida Blok SillesenAfdelingslæge2139 9230 Institut for Klinisk Medicin - Blodsygdommeida.sillesen@clin.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.