TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
571854Abir Hamdan   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
576524Ajmira Sidiki   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
481807Akila AiyarUnderviser, tandlæge  Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedaram@dent.au.dk 
175961Alice Parkegaard   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
154593Ane-Margrethe Ahlmann Olesen   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
81236Anette Schrøder   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
2728Anette Svane   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedanette.svane@dent.au.dk 
124345Ann Berit HansenUndervisningsassistent8716 70976176 9388Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedann@dent.au.dk 
576546Ann Lorentzen   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
584405Anna Hovhannisyan   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
127063Anna Marie Lassen   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
36164Anne B. ChristensenLedende tandlæge8716 76492217 0641Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedachristensen@dent.au.dk 
132640Anne Gerd Bangsbo MyrupCensor  Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedgbangsbo@gmail.com 
236438Anne Marie Lykke Pedersen   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedalp@aktivhverdag.dk 
204537Anne Mette Allermann   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
281044Anne Nøddebo Mikkelsen   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
5375Anne-Marie (Rie) BorgkvistSpecialkonsulent8716 82764023 1739Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedrborgkvist@dent.au.dk 
313873Anne-Marie (Rie) HoegFaglærer 2199 8943Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedamhoeg@dent.au.dk 
5224Anne-Marie ChristensenUndervisningsassistent8716 78242778 2825Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedamchristensen@dent.au.dk 
518584Annette Andsager   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.