TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 ... 36
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Statskundskab"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
459202Adam Taudal Hede   Institut for Statskundskab  
472854Adam Wolf   Institut for Statskundskabawo@regioner.dk 
507065Agnes Cornell   Institut for Statskundskabacornell@ps.au.dk 
491728Alan Weisdorf   Institut for Statskundskabalan.klaebel@gmail.com 
485951Alexander Bjerrisgaard Nielsen   Institut for Statskundskab  
528748Alexander BorPh.d.-studerende8716 5434 Institut for Statskundskabalexander.bor@ps.au.dkUdvid
528748Alexander BorPh.d.-studerende  Institut for Statskundskabalexander.bor@ps.au.dk 
525118Alexander Horn 8716 4795 Institut for Statskundskabahorn@ps.au.dk 
595135Alexander KladakisVidenskabelig assistent  Institut for Statskundskabalkl@ps.au.dk 
472449Alexander Peter Rosendahl Krogh   Institut for Statskundskab  
459131Alexander Taaning GrundholmPh.d.-studerende8716 6248 Institut for Statskundskabatg@ps.au.dkUdvid
459131Alexander Taaning Grundholm   Institut for Statskundskabatg@ps.au.dk 
459131Alexander Taaning GrundholmPh.d.-studerende8716 6248 Institut for Statskundskabatg@ps.au.dk 
471588Allan Hansen   Institut for Statskundskabakha@ucl.dk 
491545Allan Hansen   Institut for Statskundskab  
232808Allan ToftStuderende  Institut for Statskundskab20073691@post.au.dk 
470455Alva Albæk NielsenPh.d.-studerende  Institut for Statskundskabanielsen@ps.au.dk 
468974Amalie Holm Hammer   Institut for Statskundskab  
457796Amalie Kanstrup Lindgren   Institut for Statskundskab  
485829Amalie TrangbækPh.d.-studerende8716 5649 Institut for Statskundskabamt@ps.au.dkUdvid
485829Amalie Trangbæk 8716 5649 Institut for Statskundskabamt@ps.au.dk 
337364Amanda Jensen   Institut for Statskundskab  
451914Amanda Laurvig Haugaard   Institut for Statskundskab  
537182Anaïs Echchatbi   Institut for Statskundskab  


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.