TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


Viser alle brugere i afdelingen "AU HR - Personalejura"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
173921Alev Gencay AbdePersonalejuridisk konsulent8715 33853058 7963AU HR - Personalejuraaga@au.dk 
575767Ana Maria Sønderskov ClausenKontorelev8715 3326 AU HR - Personalejuraamsc@au.dk 
4692Birgit Rohde RoesenChef for Personalejura8715 22892979 9335AU HR - Personalejurabir@au.dk 
253173Dorotea SmesnjakHR-Supporter8715 2021 AU HR - Personalejurads@au.dk 
311195Hanne KaiserHR-Partner8715 34852084 8903AU HR - Personalejurahaka@au.dk 
151479Jenny OostwouderHR-Partner 2913 6022AU HR - Personalejurajoo@au.dk 
156882Jens Kristian Brun BirthinPersonalejuridisk konsulent8715 33252945 8238AU HR - Personalejurajkb@au.dk 
14619Lone DegnPersonalejuridisk konsulent8715 33322027 8520AU HR - Personalejuralde@au.dk 
142332Ulla Rasmussen BillingsHR-Supporter8716 2358 AU HR - Personalejuraubi@au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.