TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4
Søger efter "dorte" i Navn feltet
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
20825Dorte SkovKlinikassistent8716 7086 Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundheddskov@dent.au.dk 
30274Dorte Snog NielsenUndervisningsassistent8716 70972398 3720Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhedsnog@dent.au.dk 
173939Dorte SøgaardGæsteforsker6116 4226 Institut for Bioscience - Arktisk Økosystemøkologidoso@bios.au.dkUdvid
173939Dorte Søgaard   Institut for Biosciencedoso@bios.au.dk 
325413Dorte SørensenCensor  Institut for Virksomhedsledelsedorte@swung.dk 
224353Dorte ThomassenLaborant8715 54492162 1825Institut for Molekylærbiologi og Genetik - Proteinforskningdth@mbg.au.dk 
35801Dorte Thorsen   Administrationscenter Aarhus BSS - Undervisning og eksamen (UVAEKA), BSS  
523362Dorte Thrige Plauborg   Dekanat, ST - ST, Bedømmer  
300163Dorte Thygesen GjesseUndervisningstandlæge8716 7081 Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundheddgjesse@dent.au.dk 
279126Dorte Tranberg HansenPh.d.-studerende8716 7271 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østdtha@biomed.au.dkUdvid
279126Dorte Tranberg HansenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicindtha@biomed.au.dk 
224397Dorte UldbjergSystemkonsulent9135 6459 AU Library, Bartholins Allédoul@kb.dkUdvid
224397Dorte UldbjergSystemkonsulent8715 2449 AU Uddannelse - AU Library BSS, Bartholins Alle  
530115Dorte Viftrup   Psykologisk Institutdottea@gmail.comUdvid
530115Dorte Viftrup   DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse  
595048Dorte WierCensor  Juridisk Institut  
33155Dorte Wilhardt QualmannLaborant7845 9019 Institut for Klinisk Medicin - Hjertesygdomme, SKSdwq@clin.au.dk 
        
        
        
        
        
        
        


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.