TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4
Søger efter "dorte" i Navn feltet
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
284727Anne Dorte BlankholmKlinisk radiograf specialist7845 6018 Institut for Klinisk Medicin - Røntgen og Skanning, SKSanne.dorte.blankholm@clin.au.dkUdvid
284727Anne Dorte Blankholm   Institut for Klinisk Medicin - The MR Research Centreanne.dorte.blankholm@clin.au.dk 
105361Anne Dorte Harbjerg WiebenAC-fuldmægtig8715 3228 AU Uddannelse - Sekr. for Det Danske Universitetscenter i Beijingadhw@sdc.university 
337068Anne Dorte Ingemann SchultzStudentermedhjælper9350 8042 DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse, Aarhusando@edu.au.dkUdvid
337068Anne Dorte Ingemann Schultzmentor  AU Uddannelse - RSC,Team for Uddannelsesrådgivning, Aarhusando@edu.au.dk 
256174Anne Dorte Lerche Espersen   Institut for Klinisk Medicin Udvid
256174Anne Dorte Lerche Espersen   Institut for Klinisk Medicin - Professonssporet  
222004Anne Dorte Riggelsen   Institut for Statskundskabannrig@um.dk 
539872Anne Dorte Stenstrøm   Institut for Klinisk Medicin  
21194Anne Dorte VenøboRengøringsleder8715 22392326 0037Administrationscenter Aarhus BSS - BSS Byg1 Rengøring, Universitetsparken og Ndr. Ringgadeadv@au.dk 
8932Anne-Dorte Bruun NielsenLektor8716 5661 Juridisk Institutadbn@law.au.dk 
8864Dorte AbildskovInstitutsekretær8715 5486 Institut for Molekylærbiologi og Genetik - Sekretariatda@mbg.au.dk 
82119Dorte Alstrup   Institut for Kommunikation og Kultur - Musikvidenskab  
78359Dorte Ancher LarsenOverlæge  Institut for Klinisk Medicin - Øjenafdelingen (Oftalmologi), NBGdortlars@rm.dk 
466461Dorte AndersenStudiekoordinator8715 3615 Administrationscenter Arts - Undervisning og eksamen (UVAEKA), ARdandersen@au.dk 
168367Dorte Asserbo ChristiansenUddannelseskoordinator8715 55499350 8807Administrationscenter ST - Undervisning og eksamen (UVAEKA), STasserbo@au.dk 
19100Dorte Balle Rubak   Institut for Folkesundhed - Almen Medicindbr@ph.au.dkUdvid
19100Dorte Balle Rubak   Institut for Folkesundhed - Klinisk Socialmedicin og Rehabiliteringdbr@ph.au.dk 
1868Dorte Bank Mariager 8715 3557 Aarhus Institute of Advanced Studiesdorte@aias.au.dk 
16645Dorte Bekkevold   Dekanat, ST - ST, Censur  
539441Dorte Bjerregaard Lassen   Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdrupdbla@au.dkUdvid
539441Dorte Bjerregaard LassenStudentermedhjælper  De Erhvervsøkonomiske Censorkoprs (sekr)dbla@au.dk 
550689Dorte Buur Larsen   Institut for Klinisk Medicin - SkejSim  
466346Dorte Bærentsen   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
529668Dorte Dahl HoffmannFysioterapeut  Institut for Klinisk Medicin - Vestdansk Center for RygmarvsskadeDorte.Hoffmann@Midt.RM.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.