TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4
Søger efter "dorte" i Navn feltet
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
290020Dorte KrausOverlæge  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgdortadse@rm.dk 
78117Dorte Krause-JensenSeniorforsker8715 8799 Institut for Bioscience - Marin økologidkj@bios.au.dkUdvid
78117Dorte Krause-JensenSeniorforsker8715 8799 Institut for Bioscience - Arctic Research Centredkj@bios.au.dk 
449006Dorte Krogh Pedersen   Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundhed  
266866Dorte Launholt Lildballe 7845 5550 Institut for Klinisk Medicin - Klinisk Genetisk Afdelingdorte.l.lildballe@clin.au.dk 
1393Dorte LindelofPraktikcenterleder2232 27292232 2729Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundheddlindelof@dent.au.dk 
153030Dorte Lindvald PedersenUddannelsesvejleder8716 7581 Administrationscenter Health - Uddannelsesbetjening og Vejledning (UDVEJ)dortelp@au.dk 
139283Dorte Marie SøndergaardProfessor8716 39272621 3093DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupdms@edu.au.dk 
455081Dorte MelsvikBioanalytiker7846 7577 Institut for Klinisk Medicin - Hæmatologisk afdeling R, THGmelsvik@clin.au.dk 
455570Dorte Midtiby 8716 3219 Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergdorte.midtiby@cc.au.dk 
61565Dorte Moe JakobsenPersonalejuridisk konsulent8715 33272979 9334AU HR - Personalejuradmj@au.dk 
25139Dorte Murmand JensenBibliotekar  Moesgaard Museum 
223067Dorte NedergaardLaborant8715 87543018 3133Institut for Bioscience - Silkeborgdn@bios.au.dk 
20258Dorte OlssonLaborant8716 7713 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, vestdolo@biomed.au.dk 
241340Dorte Puggaard KristensenStudiekoordinator, Sagsbehandling og uddannelsesnævn8715 1847 Administrationscenter Arts - Studier, Campus Emdruppug@au.dkUdvid
241340Dorte Puggaard KristensenStudievejleder og vejledningskoordinator8715 1847 Administrationscenter Arts - Vejledning og studieinformation, ARpug@au.dk 
173755Dorte Raaby Andersen   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk Klinik, Herningdra@clin.au.dk 
508216Dorte Rasmussen   Institut for Klinisk Medicin - Dermato- Venerologisk afdeling S  
45230Dorte RaunAkademisk medarbejder8716 7081 Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Oral Sundheddraun@dent.au.dk 
1603Dorte Rytter   Institut for Folkesundhed - Epidemiologidr@ph.au.dk 
102387Dorte Sidelmann RossenEducational it teamleder8716 2568 Center for Undervisning og Læringdsr@au.dk 
262785Dorte Sindbjerg Martinsen   Institut for Statskundskabdm@ifs.ku.dkUdvid
262785Dorte Sindbjerg Martinsen   Institut for Kultur og Samfund  


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.