TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14
Søger efter "ingeniørvidenskab"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
515447Armin Ghasem AzarPh.d.-studerende9350 8578 Institut for Ingeniørvidenskab - Communications Systemsaga@eng.au.dk 
479951Astrid Rands BertelsenStudentermedhjælper  Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Navitasasbe@eng.au.dk 
491915Behzad ZeinaliPh.d.-studerende3043 8378 Institut for Ingeniørvidenskab - Integrated Electronicsbeze@eng.au.dk 
575819Bekir Engin EserPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Lipid Biotechnology and Engineeringbekireser@eng.au.dk 
527992Bentolhoda Malekian   Institut for Ingeniørvidenskab - Biorefining, Foulum  
261890Bettina Elisabeth Brøgger JensenPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Plastics and Polymer Engineeringbebj@eng.au.dk 
505632Bianca PérezPostdoc 8715 5528Institut for Ingeniørvidenskab - Lipid Biotechnology and Engineeringbperez@eng.au.dk 
232299Bjørn Sjøgren KilsgaardPh.d.-studerende6070 9513 Institut for Ingeniørvidenskab - Membrane and Sensor Technologybsk@eng.au.dk 
458105Bo GervangLektor4189 31664189 3166Institut for Ingeniørvidenskab - Fluid Mechanicsbge@ase.au.dk 
561612Bo ThiessonAdjungeret professor  Institut for Ingeniørvidenskabthiesson@eng.au.dk 
258171Bo TranbergPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Sustainable Energy Systemsbo@eng.au.dk 
573254Brigitte Kok MadsenKoordinator9350 8592 Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Hangøvejbrigittekm@eng.au.dk 
224128Britt Amby MalthesenLaborant2068 44568715 7552Institut for Ingeniørvidenskab - Manure Technology and Biogasbritt.malthesen@eng.au.dk 
474204Camilla Kjeldgaard LarsenStuderende  Institut for Ingeniørvidenskab - Molecular Engineeringcamillakjeldgaard@eng.au.dk 
278141Camilla RotvelPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Biomedical Engineeringcaro@eng.au.dk 
258332Casper ClausenPh.d.-studerende2240 0001 Institut for Ingeniørvidenskab - Membrane and Sensor Technologycasperc@eng.au.dk 
443759Casper ThulePh.d.-studerende4189 3327 Institut for Ingeniørvidenskab - Software Engineeringcasper.thule@eng.au.dk 
573945Chia-Wen HsiehPost doc.5065 0944 Institut for Ingeniørvidenskab - Biorefiningchsi@eng.au.dk 
194310Christian Bech ChristensenPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Biomedical Engineeringcbc@eng.au.dk 
476562Christian Dybdahl Andersen   Institut for Ingeniørvidenskab - Molecular Engineeringchr.dybdahl@eng.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.