Du er her: AU » Om AU » Organisation » Tlf., e-post og adresser

TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15
Søger efter "ingeniørvidenskab"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
479951Astrid Rands BertelsenStudentermedhjælper  Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Navitasasbe@eng.au.dk 
491915Behzad ZeinaliPh.d.-studerende 3043 8378Institut for Ingeniørvidenskab - Integrated Electronicsbeze@eng.au.dk 
527992Bentolhoda MalekianGæst  Institut for Ingeniørvidenskab - Biorefining, Foulumbentolhodamalekian@eng.au.dk 
261890Bettina Elisabeth Brøgger JensenPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Plastics and Polymer Engineeringbebj@eng.au.dk 
505632Bianca PérezPostdoc8715 55282246 6553Institut for Ingeniørvidenskab - Lipid Biotechnology and Engineeringbperez@eng.au.dk 
232299Bjørn Sjøgren KilsgaardPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Membrane and Sensor Technologybsk@eng.au.dk 
458105Bo GervangLektor4189 3166 Institut for Ingeniørvidenskab - Fluid Mechanicsbge@ase.au.dk 
561612Bo ThiessonAdjungeret professor  Institut for Ingeniørvidenskabthiesson@eng.au.dk 
258171Bo TranbergPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Sustainable Energy Systemsbo@eng.au.dk 
224128Britt Amby MalthesenLaborant8715 75522068 4456Institut for Ingeniørvidenskab - Manure Technology and Biogasbritt.malthesen@eng.au.dk 
278141Camilla RotvelPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Biomedical Engineeringcaro@eng.au.dk 
284402Carina Kjeldahl MøllerStuderende  Institut for Ingeniørvidenskab - Molecular Engineeringc_kjeldahl@eng.au.dk 
258332Casper ClausenPh.d.-studerende 2240 0001Institut for Ingeniørvidenskab - Membrane and Sensor Technologycasperc@eng.au.dk 
443759Casper ThulePh.d.-studerende 4189 3327Institut for Ingeniørvidenskab - Software Engineeringcasper.thule@eng.au.dk 
306391Charlotte Høgsbjerg Nielsen   Institut for Ingeniørvidenskab - Molecular Engineeringchn@eng.au.dk 
194310Christian Bech ChristensenPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Biomedical Engineeringcbc@eng.au.dk 
476562Christian Dybdahl AndersenStuderende  Institut for Ingeniørvidenskab - Molecular Engineeringchr.dybdahl@eng.au.dk 
384031Christian Fischer PedersenLektor4189 3318 Institut for Ingeniørvidenskab - Pervasive Systemscfp@eng.au.dk 
278041Christoffer Bjerremand HansenErhvervsPhD  Institut for Ingeniørvidenskab - Plastics and Polymer Engineeringxoffer@eng.au.dk 
562019Christos Thomas GeorgakisProfessor 5115 7478Institut for Ingeniørvidenskab - Structural Monitoring and dynamicscg@eng.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.

Henvendelse om denne sides indhold: 
Revideret 02.09.2016