TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17
Søger efter "ingeniørvidenskab"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
538106Arnaldo Landivar Taborga   Institut for Ingeniørvidenskab  
467805Arnthrudur GisladottirPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabarg@eng.au.dkUdvid
467805Arnthrudur Gisladottir   Institut for Ingeniørvidenskab - Civil and Architectural Engineering, Navitasarg@eng.au.dk 
479951Astrid Rands BertelsenStudentermedhjælper  Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Navitasasbe@eng.au.dk 
118690Azra Becic BrkaAC-fuldmægtig9350 8845 Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Navitasabb@eng.au.dk 
528572Bartholomeus Franciscus Smets   Institut for Ingeniørvidenskab  
575819Bekir Engin EserPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Gustav Wieds Vejbekireser@eng.au.dk 
309629Berit RasmussenVidenskabelig assistent  Institut for Ingeniørvidenskab - Air Quality Engineeringberitbr@eng.au.dk 
261890Bettina Elisabeth Brøgger JensenPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Plastics and Polymer Engineeringbebj@eng.au.dk 
505632Bianca PérezAdjunkt 8715 5528Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Gustav Wieds Vejbperez@eng.au.dkUdvid
505632Bianca PérezPostdoc 8715 5528Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Gustav Wieds Vejbperez@eng.au.dk 
232299Bjørn Sjøgren KilsgaardPh.d.-studerende6070 9513 Institut for Ingeniørvidenskab - Membrane and Sensor Technologybsk@eng.au.dkUdvid
232299Bjørn Sjøgren KilsgaardPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabbsk@eng.au.dk 
458105Bo GervangLektor4189 31664189 3166Institut for Ingeniørvidenskab - Fluid Mechanicsbge@ase.au.dk 
561612Bo ThiessonAdjungeret professor  Institut for Ingeniørvidenskabthiesson@eng.au.dk 
258171Bo TranbergPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Sustainable Energy Systemsbo@eng.au.dkUdvid
258171Bo TranbergPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabbo@eng.au.dk 
573254Brigitte Kok MadsenKoordinator9350 8592 Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Hangøvejbrigittekm@eng.au.dk 
224128Britt Amby MalthesenLaborant2068 44568715 7552Institut for Ingeniørvidenskab - Manure Technology and Biogasbritt.malthesen@eng.au.dk 
278141Camilla Arndal AndersenPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Biomedical Engineeringcaro@eng.au.dkUdvid
278141Camilla Arndal AndersenPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabcaro@eng.au.dk 
474204Camilla Kjeldgaard LarsenStuderende  Institut for Ingeniørvidenskab - Molecular Engineeringcamillakjeldgaard@eng.au.dk 
586285Carl Peter Leslie SchultzAdjunkt9350 8809 Institut for Ingeniørvidenskab - Electrical and Computer Engineering, Edisoncschultz@eng.au.dk 
258332Casper ClausenPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabcasperc@eng.au.dkUdvid
258332Casper ClausenVidenskabelig assistent  Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Hangøvejcasperc@eng.au.dk 
501578Casper SkyumMaskinmester9350 8877 Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Foulumcsm@eng.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.