TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17
Søger efter "ingeniørvidenskab"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
529122Anne Elisabeth Haxthausen   Institut for Ingeniørvidenskab  
289249Annette Beedholm RasmussenPh.d.-studerende 4023 1966Institut for Ingeniørvidenskababra@ase.au.dk 
533442Annie Stenderup   Institut for Ingeniørvidenskab  
515447Armin Ghasem AzarPh.d.-studerende9350 8578 Institut for Ingeniørvidenskab - Electrical and Computer Engineering, Turingaga@eng.au.dkUdvid
515447Armin Ghasem AzarPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabaga@eng.au.dk 
538106Arnaldo Landivar Taborga   Institut for Ingeniørvidenskab  
467805Arnþrúður GísladóttirVidenskabelig assistent  Institut for Ingeniørvidenskab - Civil and Architectural Engineering, Navitasarg@eng.au.dkUdvid
467805Arnþrúður GísladóttirPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabarg@eng.au.dk 
479951Astrid Rands BertelsenStudentermedhjælper  Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Navitasasbe@eng.au.dk 
118690Azra BrkaSekretariatsmedarbejder  Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Navitasabb@eng.au.dk 
528572Bartholomeus Franciscus Smets   Institut for Ingeniørvidenskab  
491915Behzad ZeinaliPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabbeze@eng.au.dk 
575819Bekir Engin EserPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Gustav Wieds Vejbekireser@eng.au.dk 
527992Bentolhoda Malekian   Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Foulum  
309629Berit RasmussenVidenskabelig assistent  Institut for Ingeniørvidenskab - Air Quality Engineeringberitbr@eng.au.dk 
261890Bettina Elisabeth Brøgger JensenPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Plastics and Polymer Engineeringbebj@eng.au.dk 
505632Bianca PérezPostdoc 8715 5528Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Gustav Wieds Vejbperez@eng.au.dk 
586273Bilal El YassemPraktikant  Institut for Ingeniørvidenskab - Mechanical Engineering, Navitasb.elyassem@eng.au.dk 
232299Bjørn Sjøgren KilsgaardPh.d.-studerende6070 9513 Institut for Ingeniørvidenskab - Membrane and Sensor Technologybsk@eng.au.dkUdvid
232299Bjørn Sjøgren KilsgaardPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabbsk@eng.au.dk 
458105Bo GervangLektor4189 31664189 3166Institut for Ingeniørvidenskab - Fluid Mechanicsbge@ase.au.dk 
561612Bo ThiessonAdjungeret professor  Institut for Ingeniørvidenskabthiesson@eng.au.dk 
258171Bo TranbergPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Sustainable Energy Systemsbo@eng.au.dkUdvid
258171Bo TranbergPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskabbo@eng.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.