TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16
Søger efter "ingeniørvidenskab"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
515447Armin Ghasem AzarPh.d.-studerende9350 8578 Institut for Ingeniørvidenskab - Communications Systemsaga@eng.au.dk 
538106Arnaldo Landivar Taborga   Institut for Ingeniørvidenskab  
467805Arnþrúður GísladóttirVidenskabelig assistent  Institut for Ingeniørvidenskab - Civil and Architectural Engineering, Navitasarg@eng.au.dk 
479951Astrid Rands BertelsenStudentermedhjælper  Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Navitasasbe@eng.au.dk 
528572Bartholomeus Franciscus Smets   Institut for Ingeniørvidenskab  
491915Behzad ZeinaliPh.d.-studerende3043 8378 Institut for Ingeniørvidenskab - Integrated Electronicsbeze@eng.au.dk 
575819Bekir Engin EserPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Gustav Wieds Vejbekireser@eng.au.dk 
527992Bentolhoda Malekian   Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Foulum  
261890Bettina Elisabeth Brøgger JensenPostdoc  Institut for Ingeniørvidenskab - Plastics and Polymer Engineeringbebj@eng.au.dk 
505632Bianca PérezPostdoc 8715 5528Institut for Ingeniørvidenskab - Biological and Chemical Engineering, Gustav Wieds Vejbperez@eng.au.dk 
586273Bilal El YassemPraktikant  Institut for Ingeniørvidenskab - Mechanical Engineering, Navitasb.elyassem@eng.au.dk 
232299Bjørn Sjøgren KilsgaardPh.d.-studerende6070 9513 Institut for Ingeniørvidenskab - Membrane and Sensor Technologybsk@eng.au.dk 
458105Bo GervangLektor4189 31664189 3166Institut for Ingeniørvidenskab - Fluid Mechanicsbge@ase.au.dk 
561612Bo ThiessonAdjungeret professor  Institut for Ingeniørvidenskabthiesson@eng.au.dk 
258171Bo TranbergPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Sustainable Energy Systemsbo@eng.au.dk 
573254Brigitte Kok MadsenKoordinator9350 8592 Institut for Ingeniørvidenskab - Sekretariatet, Hangøvejbrigittekm@eng.au.dk 
224128Britt Amby MalthesenLaborant2068 44568715 7552Institut for Ingeniørvidenskab - Manure Technology and Biogasbritt.malthesen@eng.au.dk 
474204Camilla Kjeldgaard LarsenStuderende  Institut for Ingeniørvidenskab - Molecular Engineeringcamillakjeldgaard@eng.au.dk 
278141Camilla RotvelPh.d.-studerende  Institut for Ingeniørvidenskab - Biomedical Engineeringcaro@eng.au.dk 
586285Carl SchultzAdjunkt  Institut for Ingeniørvidenskab - Electrical and Computer Engineering, Edison 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.