Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgi'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
664569Anika MarschallPostdoc8716 3027 Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgianika.marschall@cc.au.dk 
76575Annelis KuhlmannLektor8716 30649350 8510Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgidramak@cc.au.dk 
481408Charlotte Faarup   Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgi  
302114Christiane SærkjærVidenskabelig assistent  Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgisaerkjaer@cc.au.dk 
336939Christina Godsk Mogensen   Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgichristinagodsk@cc.au.dk 
165827Ellen Louise Holst KnudsenEkstern lektor  Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgielrknudsen@cc.au.dk 
20823Erik Exe ChristoffersenLektor8716 30675177 5022Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgiaekexe@cc.au.dk 
23827Ida KrøgholtLektor8716 3068 Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgidraida@cc.au.dk 
20395Janek SzatkowskiLektor emeritus  Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgidrajsz@cc.au.dk 
21393Janne RisumLektor emerita8716 3023 Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgidrajr@cc.au.dk 
82514Jens Christian Lauenstein Led   Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgi  
162079Joan NaldalEkstern lektor  Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgijn@cc.au.dk 
149104John AndreasenLektor emeritus8716 3008 Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgidraja@cc.au.dk 
476551Josefine Brink SiemVidenskabelig assistent  Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgijbs@cc.au.dk 
541422Julia Tonsberg   Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgijulia.tonsberg@cc.au.dk 
509304Julie Langdal Andersen   Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgij.langdal.andersen@cc.au.dk 
457291Line Vestergaard   Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgilkv@cc.au.dk 
234929Lise Sofie Houe 8716 3127 Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgilise.houe@cc.au.dk 
121428Louise Ejgod HansenLektor 2556 6935Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturgidraleh@cc.au.dk 
457533Nanna Thomsen   Institut for Kommunikation og Kultur - Dramaturginanna@ps.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000
  • Omstillingen på DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: tlf. 8715 5000
  • Omstillingen på DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: tlf. 8715 6000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?