Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
178188Gitte Nikolajsen 8716 8408 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydgnn@biomed.au.dkUdvid
178188Gitte NikolajsenStudentermedhjælper8716 8408 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydgnn@biomed.au.dk 
21294Gitte Petersen RatzLaboratoriefuldmægtig8716 7168 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydratz@biomed.au.dk 
277141Golshah AyoubiLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydgolshah@biomed.au.dk 
163Gorm DanscherProfessor emeritus  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydgorm.danscher@biomed.au.dk 
158005Hanne Bjerregaard MøllerLektor8716 82435122 8244Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhbmo@biomed.au.dk 
489150Hanne KidmoseBioanalytiker9350 8442 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhkid@biomed.au.dk 
566980Hawa-Idil HarakowStudenterunderviser  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhawhar@biomed.au.dk 
549053Helen WoldeselassieStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd 
127347Helle Hasager DamkierLektor8716 7632 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhd@biomed.au.dk 
288780Helle Salling GittinsLaborant8716 7654 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhsgi@biomed.au.dk 
154329Henrik BirnProfessor8716 76726171 7870Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhb@clin.au.dkUdvid
154329Henrik Birn  6171 7870Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhb@clin.au.dk 
658042I Bastos Binotti Abreu De AraujoPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydisabela.binotti@biomed.au.dk 
633265Ida Holten-MøllerStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydihm@biomed.au.dk 
195916Ida Kathrine Sneum Tvilling  2829 6224Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydikst@biomed.au.dk 
25681Inger Merete S. PaulsenBioanalytikerunderviser8716 7667 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydimsp@biomed.au.dk 
278534Jacob Horsager   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjacobhorsager@biomed.au.dk 
145230Jakob Hauge MikkelsenLaboratorie- og facilitetsmanager 2148 5436Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjam@biomed.au.dk 
747889Jane Palsgaard PedersenSenior konsulent, Innovation og Entrepreneurship2221 98992221 9899Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydpalsgaard@biomed.au.dk 
136479Janne LebeckLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjl@biomed.au.dk 
462402Janni Juul JørgensenLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjj@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?