TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herning"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
20100Anette KærgaardGæsteforelæser  Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herninganette.kaergaard@clin.au.dk 
174963Anita EskildsenPostdoc  Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herninga.eskildsen@clin.au.dk 
319522Anke Elisabeth de Beijer   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herninganke.elisabeth.de.beijer@clin.au.dk 
338382Ann-Katrine Jensen   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herning 
79926Anna Helene Meldgaard Pedersen   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningannhelpe@clin.au.dk 
277952Anne Jessen 7843 3500 Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, HerningANJS@SUNDHED.AU.DK 
260835Birgith Engelst GrovePh.d.-studerende  Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningbirgith.engelst.grove@clin.au.dkUdvid
260835Birgith Engelst Grove   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningbirgith.engelst.grove@clin.au.dk 
19363Birgitte Bidstrup Kristensen   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herning 
150594Bjørn Riddervold   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herning  
454730Cecilie BudtzForskningsassistent  Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningcecbud@rm.dk 
174804Charlotte Ann Rasmussen   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningcharanng@clin.au.dk 
8931Claus Friche   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herning 
215856David Høyrup ChristiansenLektor  Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningdhch@clin.au.dkUdvid
215856David Høyrup ChristiansenEkstern lektor  Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningdhch@clin.au.dk 
141783David John Glasscock   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningdavid.glasscock@clin.au.dk 
173755Dorte Raaby Andersen   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningdra@clin.au.dk 
149591Elisabeth Vestergaard Dørken   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herningelisabethdorken@clin.au.dk 
284588Flemming Lander 7845 3500 Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herning 
39403Gitte Højbjerg Jacobsen   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herninggitte.jacobsen@clin.au.dk 
136547Gritt Bennedsen   Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herninggritt.bennedsen@clin.au.dk 
528160Inge-Lilian KlauberProfessorsekretær  Institut for Klinisk Medicin - Arbejdsmedicinsk klinik, Herninginge.lilian.klauber@clin.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.