Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 ... 44
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
544172Abdulkarim Harakow MohamedStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenabdulkarim.harakow@dandrite.au.dk 
653126Adrian KlepeStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenadrian.klepe@biomed.au.dk 
15907Agnete LarsenLektor2028 26462028 2646Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenal@biomed.au.dk 
340448Aheen Faisal Mohamad   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd  
474851Ahmad Sear RashidiStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østahras15@student.sdu.dk 
176600Ahmed Basim Abduljabar  2466 2559Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestahmed@biomed.au.dk 
233823Aida Solhøj HansenEkstern VIP  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenaida@biomed.au.dk 
521629Aimi Danielle Munk HamiltonPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenaiha@biomed.au.dkUdvid
521629Aimi Danielle Munk HamiltonPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinaiha@biomed.au.dk 
195331Aisha RafiqueCommunications and Scientific Research Coordinator  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestaraf@dandrite.au.dk 
626942Alana Miranda PinheiroPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinamp@biomed.au.dk 
646465Albert Gris OliverPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenago@biomed.au.dk 
20665Albert MeierFotograf8716 76256020 2603Institut for Biomedicin - Teknisk service, Sydaom@biomed.au.dk 
565359Alena SalasovaPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenalena.salasova@biomed.au.dk 
523941Alexander Karl Slot Jessen   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd Udvid
523941Alexander Karl Slot JessenStudenterunderviser  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd  
524661Alexander Rafael LaVilla LabialStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningena.labial@biomed.au.dk 
337580Alexey FerapontovPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinalexf@biomed.au.dk 
460782Alice KnudsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinak@biomed.au.dk 
567580Allice Nyborg Rosenkrans LindBachelorstuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestallicenrlind@dandrite.au.dk 
613673Alma Bjørn ChristensenKontormedhjælper9352 18649352 1864Institut for Biomedicin - Sekretariat, Skou-bygningenabc@biomed.au.dk 
565084Alon Illy Schneider HaitVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenalon.schneider@biomed.au.dkUdvid
565084Alon Illy Schneider HaitPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinalon.schneider@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone eller Android

Med "AU Find" kan du med din iPhone, iPad eller Android mobil/tablet finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.