Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 ... 42
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
544172Abdulkarim Harakow MohamedStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenabdulkarim.harakow@dandrite.au.dk 
685746Adrienne Madeleine AssmusPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydadrienne.assmus@biomed.au.dk 
15907Agnete LarsenLektor2028 26462028 2646Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenal@biomed.au.dk 
340448Aheen Faisal   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd  
176600Ahmed Basim Abduljabar  2466 2559Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestahmed@biomed.au.dk 
233823Aida Solhøj HansenAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenaida@biomed.au.dk 
521629Aimi Danielle K HamiltonPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinaiha@biomed.au.dkUdvid
521629Aimi Danielle K HamiltonPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenaiha@biomed.au.dk 
730762Aisha Shigna NadukkandyPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinau730762@biomed.au.dkUdvid
730762Aisha Shigna NadukkandyPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenau730762@biomed.au.dk 
20665Albert MeierFotograf8716 76256020 2603Institut for Biomedicin - Teknisk service, Sydaom@biomed.au.dk 
565359Alena SalasovaAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenalena.salasova@biomed.au.dk 
523941Alexander Karl Slot Jessen   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydalejessen@biomed.au.dk 
524661Alexander Rafael LaVilla LabialPh.d.-studerende  Institut for Biomedicina.labial@biomed.au.dk 
135157Alexander SchmitzAcademic technical scientist 4081 3478Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenalex.schmitz@biomed.au.dk 
733804Ali MohammadiPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningen 
460782Alice PedersenPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenak@biomed.au.dkUdvid
460782Alice PedersenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinak@biomed.au.dk 
567580Allice Nyborg Rosenkrans LindStudentermedhjælper  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestallicenrlind@clin.au.dk 
532754Amalie Dyrelund BroksøPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinadb@biomed.au.dkUdvid
532754Amalie Dyrelund BroksøPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenadb@biomed.au.dk 
593203Amalie Lykke OlsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenalo@biomed.au.dkUdvid
593203Amalie Lykke OlsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinalo@biomed.au.dk 
483Anders BørglumProfessor8716 77686020 2720Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenanders@biomed.au.dk 
468678Anders DalbyCSO i Teitur Tropics  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenadalby@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?