Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2
Viser alle brugere i afdelingen "Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorie"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
628981Aliya Say   Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriealiya@cc.au.dk 
596374Anastasia Shanaah   Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorieanastasia.shanaah@cc.au.dk 
254Anders Terkel TroelsenLektor emeritus  Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriekunat@cc.au.dk 
115Andre Wang HansenLektor8716 30743089 9061Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorieandre.wang@cc.au.dk 
23636Ane Hejlskov LarsenLektor8716 30392043 4657Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriekunahl@cc.au.dk 
278318Ane Kirstine Preisler Skovgaard   Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorieakps@cc.au.dk 
260295Ane Petrea ØrnstrandPh.d.-stipendiat 6022 2094Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorieapd@cc.au.dk 
675446Aurora HoelGæsteprofessor8716 2892 Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorieaurora.hoel@cc.au.dk 
81157Camilla Skovbjerg PaldamLektor8716 30484092 4440Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriecamillapaldam@cc.au.dk 
336939Christina Godsk Mogensen   Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriechristinagodsk@cc.au.dk 
675912Edward Alan PayneAdjunkt8716 3057 Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorieedward.payne@cc.au.dk 
478362Erik Steinskog   Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistorie  
80558Hans Henrik Lohfert JørgensenLektor8716 3052 Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriehh@cc.au.dk 
21061Hans Jørgen FrederiksenLektor emeritus  Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriekunhjf@cc.au.dk 
678026Henning LaugerudGæsteprofessor  Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriehenning.laugerud@uib.no 
597155Ida Susanne BangertPostdoc8716 3054 Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriesb@cc.au.dk 
27608Inge Lise Mogensen BechPostdoc2728 71509352 2152Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriekunilm@cc.au.dk 
212999Jacob Bach Riis 8716 2596 Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriejri@cc.au.dk 
102731Jacob WambergProfessor8716 30566091 7679Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriekunjw@cc.au.dk 
201444Jakob RosendalPostdoc 3123 0008Institut for Kommunikation og Kultur - Kunsthistoriejr@cc.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone eller Android

Med "AU Find" kan du med din iPhone, iPad eller Android mobil/tablet finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.