Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vest'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
464814Katarzyna Magdalena WidziszLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestkast@clin.au.dk 
764777Katarína CzakováErasmus studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vest 
733551Kennith Brian CastelinoPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestk.b.castelino@biomed.au.dk 
610854Kirstine Bruun ViufStudenterunderviser  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vest  
598532Lars KnutsenKonsulent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestau598532@biomed.au.dk 
596961Lars NordholmKonsulent3079 1472 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vest  
259237Lasse ReimerPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestlasse.reimer@biomed.au.dk 
702146Luana Barreto DomingosPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestlbdomingos@biomed.au.dk 
124256Mads Schak Toustrup-JensenLektor8716 84952886 5670Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestmtj@biomed.au.dk 
726084Maria Del Prado Vargas DuartePostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestpradovargasduarte@biomed.au.dk 
145784Marianne Gerberg SkalsPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestmgs@biomed.au.dk 
259663Martin Brandhøj SkovSenior Scientist  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestmsch@biomed.au.dk 
139837Martin Broch-LipsPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestmbl@biomed.au.dk 
529194Mathias SkovStudenterunderviser  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestskov.mathias@biomed.au.dk 
258245Mette ChristensenPh.d.-stipendiat  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestmgch@biomed.au.dk 
149780Mikkel VendelboLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestmhve@biomed.au.dk 
82927Mogens AndreasenLektor8716 7718 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestma@biomed.au.dk 
708703Monja Rene MüllerPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestmmu@biomed.au.dk 
520373Nanna Møller JensenPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestnanna.mj@biomed.au.dk 
21516Natalya FedosovaLektor2242 0416 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestnf@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?