Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 ... 42
Søger efter "institut for biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
187495Camilla GustafsenVP biology, Draupnir  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningengustafsen@biomed.au.dk 
304176Camilla Højland KnudsenPhD-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenchk@biomed.au.dk 
526965Carina Fogh O'Connor LeerhøyKonservator6020 2643 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydcarina@biomed.au.dk 
712569Caroline BiojonePostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestcaroline.biojone@biomed.au.dk 
338464Casper HomiliusPh.d.-studerende 3023 5041Institut for Biomedicincasperhomilius@biomed.au.dkUdvid
338464Casper HomiliusPh.d.-studerende 3023 5041Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningencasperhomilius@biomed.au.dk 
174006Casper Kierulf LassenAfdelingslæge2670 8130 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelseckl@biomed.au.dk 
577360Cassandra BennetzenLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydcassbz@biomed.au.dk 
597989Cecilia Fahlquist-HagertPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningencecilia.hagert@biomed.au.dk 
629241Cecilia LundbergHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  
701265Cecilie DohrmannStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydcedo@biomed.au.dk 
672408Cecilie Holm HyldgaardStudenterunderviser  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd  
227389Cecilie Juul UttrupInstruktor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydcecilie.juul.sorensen@studmed.au.dk 
604849Cecilie PoulsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningencp@biomed.au.dkUdvid
604849Cecilie PoulsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicincp@biomed.au.dk 
588483Cecilie Siem Bach-NielsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenbach@biomed.au.dkUdvid
588483Cecilie Siem Bach-NielsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinbach@biomed.au.dk 
541787Cecilie Skøtt FeidenhanslPh.d.-studerende  Institut for Biomedicincecilief@biomed.au.dkUdvid
541787Cecilie Skøtt FeidenhanslPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningencecilief@biomed.au.dk 
565782Celine ThiesenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinceth@biomed.au.dkUdvid
565782Celine ThiesenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenceth@biomed.au.dk 
762918Cesar Rodriguez SantanaPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydcesar@biomed.au.dk 
100234Charlotte Christie PetersenLeder af FACS Core Faciliteten9352 2080 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenccp@biomed.au.dk 
532410Charlotte Lott Dreiø Carlsen   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydcharlottecarlsen@biomed.au.dk 
286860Charlotte OlesenFarmaceut 6185 6667Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelsecharlotte.olesen@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?