Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 ... 732 - 733 - 734 - 735 - 736 - 737 - 738 - 739 - 740 - 741 - 742 - 743 - 744 - 745 - 746 - 747 - 748 - 749 - 750 - 751 ... 786
Søger efter "a"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
271854Tina HudlebuschAC-fuldmægtig2338 24442338 2444DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelsetihu@edu.au.dk 
526874Tina JakobsenChefkonsulent 2611 6315Institut for Husdyr- og Veterinærvidenskabtina.jakobsen@anivet.au.dk 
248072Tina JensenRegnskabsmedarbejder 2159 1334AU Økonomi - Regnskabtina.jensen@au.dkUdvid
248072Tina JensenRegnskabsmedarbejder7027 68542159 1334It-vest - samarbejdende universitetertina.jensen@au.dk 
521980Tina JensenStudentermedhjælper  Institut for Statskundskabtj@ps.au.dk 
572402Tina Klitte Holmstrøm LohmannLaborant3073 9516 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vesttlo@biomed.au.dk 
239127Tina KnutssonLaborantpraktikant  Institut for Husdyr- og Veterinærvidenskab - ANIVET Kvægernæring (RUN)tknu@anivet.au.dk 
128421Tina KobborgReservelæge  Institut for Klinisk Medicin - Universitetsklinik for Interdisciplinære Ortopædkirurgiske Forløbtinakobb@rm.dk 
181273Tina KoustedForretningsudvikler  Institut for Bio- og Kemiteknologitina.kousted@bce.au.dk 
454227Tina Kristine SørensenServicemedarbejder  AU Uddannelse - Studiestøttetinas@au.dk 
467369Tina Kvistad GerkensChefsekretær 9352 2565AU Uddannelse - Studiestøttetkg@au.dk 
136981Tina Lerke NielsenBillet- og butiksmedarbejder 9352 2706Science Museernetln@sm.au.dk 
224408Tina LindhardtSagsbehandler 9352 2338Administrationscenter Aarhus BSS - Studentersagertln@au.dk 
228916Tina Louise Hove SørensenPostdoc  Institut for Kommunikation og Kultur - Afdeling for Kunsthistorie, Æstetik & Kultur og Museologiaesttls@cc.au.dk 
159413Tina Lund LeunbachPh.d.-studerende  Institut for Klinisk Medicin - Urinvejskirurgitll@clin.au.dk 
452476Tina Lykkegård ThomsenRegnskabsmedarbejder8715 0542 AU Økonomi - Kreditorgruppentina.thomsen@au.dk 
657066Tina Myhre PedersenTeknisk assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningentipe@biomed.au.dk 
10235Tina ObbekjærPostgraduat Klinisk Lektor  Institut for Klinisk Medicin - Hjerne- og Rygkirurgi 
133509Tina PabstAfdelingssekretær9352 2472 Institut for Kommunikation og Kultur - IKK's institutsekretariat, Katrinebjergtinap@cc.au.dk 
11307Tina ParknerPostgraduat Klinisk Lektor  Institut for Klinisk Medicin - Blodprøver og Biokemitparkner@clin.au.dkUdvid
11307Tina ParknerKlinisk lektor  Institut for Klinisk Medicin - Blodprøver og Biokemitparkner@clin.au.dk 
217524Tina Paulsen AndersenSpecialkonsulent9350 83189350 8318Administrationscenter Nat-Tech - Nat-Tech Økonomi, Aarhustpa@au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?