Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
168065Jeppe PrætoriusProfessor5192 0576 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjp@biomed.au.dkUdvid
168065Jeppe Prætorius   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjp@biomed.au.dk 
284321Jesper Hjulmand Kragh   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd  
132958Jesper Hotherhøj JensenKonservator6020 2606 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhotherhoj@biomed.au.dk 
78108Jesper Skovhus ThomsenProfessor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjst@biomed.au.dk 
708145Johann Mar GudbergssonPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjmg@biomed.au.dk 
195057Jonas Christoffer Svenningsen   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd  
583341Jonas Koustrup OddershedeStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydau583341@biomed.au.dk 
21205Jytte UtoftBioanalytikerunderviser8716 7619 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydju@biomed.au.dk 
25673Karsten KrønerEkstern lektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydkarkro@biomed.au.dk 
556605Kasper Holst HansenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydkaha@biomed.au.dk 
104434Kathrin WeyerLektor2327 73622327 7362Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydkw@biomed.au.dk 
1716Kristian HøyEkstern lektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydkwhoey@biomed.au.dk 
773734Kumar DigvijayPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydkumdig@biomed.au.dk 
449129Laura Øllegaard JohnsenPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjohnsen@biomed.au.dk 
444467Lei ChengFacility Manager  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydlche@biomed.au.dk 
194820Lena Kjær RosenbækAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydllrs@biomed.au.dkUdvid
194820Lena Kjær RosenbækForskningsassistent8716 7631 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydllrs@biomed.au.dk 
87421Lina Waldstrøm AsmussenKemikaliekonsulent8716 7608 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydlina.waldstrom@au.dk 
586335Line Moesgaard StraussVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydline.strauss@biomed.au.dk 
82695Lone Ankerstjerne Lysgaard   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydlone.lysgaard@biomed.au.dk 
84648Mai Marie HolmLektor8716 7635 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydmmh@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?