Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 ... 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
193519Stinne Ravn GreisenAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensrg@biomed.au.dk 
544052Sujan RavendranPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensujrav@biomed.au.dkUdvid
544052Sujan RavendranPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsujrav@biomed.au.dk 
720800Sulaiman Hussein KassemLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensuhu@biomed.au.dk 
677727Sune Jonathan Keidser-NilssonBioanalytiker  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensune@biomed.au.dk 
140242Sune SkeldalMuna Therapeutics  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensuns@biomed.au.dk 
173727Susanne Hvolbøl Buchholdt SeldrupLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensusanne.buchholdt@dandrite.au.dk 
220630Susanne Irene RasmussenGlasvasker8716 7145 Institut for Biomedicin - Teknisk service, Vestsdue@biomed.au.dk 
444784Susanne Nordby StubbeLaborant8716 7673 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydsnst@biomed.au.dk 
18896Susanne Schousboe SjøgaardCenter Manager - PROMEMO2467 7041 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensusanne@dandrite.au.dk 
18715Susie MogensenLabmanager2257 65882257 6588Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestsam@biomed.au.dk 
542204Svetlana FaPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østsvetlana.fa@biomed.au.dk 
572846Sâmia JocaLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestsjoca@biomed.au.dk 
161176Søren Brandt PoulsenLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydsbpo@clin.au.dk 
166254Søren Egedal DegnLektor2214 17032214 1703Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensdegn@biomed.au.dk 
761520Søren Emil NørrPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensono@biomed.au.dk 
339960Søren Emil Rasmussen   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syd  
59Søren Kragh MoestrupProfessor 2899 2282Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydsm@biomed.au.dk 
419Søren Mogensen  2899 2065Institut for Biomedicinsmog@au.dk 
11624Søren Riis PaludanProfessor2899 20662899 2066Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningensrp@biomed.au.dk 
337579Søren ScheuerForskningsårsstuderende5356 88025356 8802Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydsts@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?