Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 ... 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
588278Wen-Hsien HouAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestwen-hsien.hou@biomed.au.dk 
555173Xabier SørtvedtPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydxs@biomed.au.dkUdvid
555173Xabier SørtvedtPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinxs@biomed.au.dk 
759537Xavier de la Rosa SilesLab Coordinator  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenxdelarosa@biomed.au.dk 
303607Xenia KesslerProjektmedarbejder  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenxk@biomed.au.dk 
707469Xiangning DingPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinxiangningding@biomed.au.dkUdvid
707469Xiangning DingPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenxiangningding@biomed.au.dk 
505818Xianwei Zhang   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østxianwei.zhang@biomed.au.dk 
685413Xiaoyu ZhouPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinxyzh@biomed.au.dk 
684172Xin LaiVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenxin.l@biomed.au.dkUdvid
684172Xin LaiPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinxin.l@biomed.au.dk 
603773Yamira Chiara Larissa WeberStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenyamira@biomed.au.dk 
721698Yan HuPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestyanhu@biomed.au.dkUdvid
721698Yan HuPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinyanhu@biomed.au.dk 
704866Yifan TanPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningentanyifan@biomed.au.dkUdvid
704866Yifan TanPh.d.-studerende  Institut for Biomedicintanyifan@biomed.au.dk 
711829Yingying CongPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vesty.cong@biomed.au.dk 
260822Yonglun LuoProfessor2241 19442241 1944Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenalun@biomed.au.dk 
135049Yvonne Eskildsen-Helmond  2338 2364Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østyvonneeh@inano.au.dk 
723346Zagorka ViticPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenzagorka@biomed.au.dk 
688690Zeljka BrkicPostdoc5261 8802 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenzeljka.b@biomed.au.dk 
658294Zeynep YilmazEkstern VIP  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenzyilmaz.ncrr@au.dk 
151544Zitta Glattrup NygaardKommunikationsmedarbejder8716 7772 Institut for Biomedicin - Sekretariat, Skou-bygningenzitta@biomed.au.dk 
710896Zofija FrimandLabmanager  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfrimand@biomed.au.dk 
168369Åsa Lina Margaretha Jönsson   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestjonsson@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?