TELEFON, E-POST OG ADRESSER

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4
Søger efter "dorte" i Navn feltet
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
8230Dorte Due-Rasmussen   Institut for Klinisk Medicin - Anæstesiologisk Afdeling, NBG  
14895Dorte Friis Nyhagen   Administrationscenter ST - ST Kommunikation  
223698Dorte Føns SørensenProjektleder8715 25915133 5274AU Uddannelse - International Uddannelsedfs@au.dk 
260894Dorte Gilså Hansen   Institut for Klinisk Medicin  
148322Dorte Gissel SchroederHR-Supporter8715 20522183 3433Administrationscenter ST - ST HRdsc@au.dk 
6281Dorte Golbækdal Illum   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Øst  
118715Dorte Guldbrand NielsenAfdelingslæge  Institut for Klinisk Medicin - Hjertesygdomme, SKSdgn@clin.au.dkUdvid
118715Dorte Guldbrand NielsenPostgraduat klinisk lektor  HE Centre m.m. - Center for Sundhedsvidenskabelige Uddannelserdgn@clin.au.dk 
118715Dorte Guldbrand Nielsen   Postgraduate kliniske lektorater (PKL)dgn@clin.au.dk 
2786Dorte Hagen JensenStudielektor8716 3098 Institut for Kommunikation og Kultur - Musikvidenskabmusdhj@cc.au.dkUdvid
2786Dorte Hagen Jensen   Artsmusdhj@cc.au.dk 
76651Dorte HaubekProfessor8716 80922168 5848Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Sektion for Pædodontidorte.haubek@dent.au.dk 
444268Dorte HenriksenPh.d.-studerende  Institut for Statskundskabdh@ps.au.dkUdvid
444268Dorte Henriksen   Institut for Statskundskabdh@ps.au.dk 
5902Dorte HermansenDyrepasser8716 71122169 4140Institut for Biomedicin - Dyrestald, Østdh@biomed.au.dk 
249550Dorte Hindby Koszyczarek   Institut for Klinisk Medicin - T-forskning, SKShindby@clin.au.dk 
505577Dorte Holst   Bssbooksdoho@bssbooks.dk 
167545Dorte Hvidtjørn   Institut for Folkesundhed  
597560Dorte JespersenAC-fuldmægtig8715 3743 AU Uddannelse - Optagelsedjes@au.dk 
134163Dorte JørgensenIt-arkitekt8715 29036020 2780AU IT - Arkitekturteametdj@au.dk 
321045Dorte Kaarup-ChristensenAfdelingstandlæge  Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Odontologidkc@dent.au.dkUdvid
321045Dorte Kaarup-ChristensenAfdelingstandlæge  Institut for Odontologi og Oral Sundhed - Sektion for Parodontologidkc@dent.au.dk 
223922Dorte KondrupSystemadministrator9350 86469350 8646AU Økonomi og Bygninger - Økonomisekretariatetdorte.kondrup@au.dk 
230725Dorte KousholtLektor6130 49906130 4990DPU - Danmarks institut for Pædagogik og Uddannelse - Pædagogisk Psykologi, Emdrupdkou@edu.au.dk 
290020Dorte KrausOverlæge  Institut for Klinisk Medicin - Diagnostisk Center, Universitetsklinik for Innovative Patientforløb, Silkeborgdortadse@rm.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.

Omstillingsborde

  • Aarhus Universitet (hovednummer): 8715 0000
    • Campus Aarhus: 8715 0000
    • DCE - Nationalt Center for Miljø og Energi: 8715 5000
    • DCA - Nationalt Center for Fødevarer og Jordbrug: 8715 6000

Er du medarbejder ved Aarhus Universitet?

Hvis du ikke har fået tildelt et telefonnummer, kan du læse mere om, hvordan du får det på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/mobilogtelefonipaaau/

Hvis du er registreret med et forkert telefonnummer bedes du kontakte en persondataredaktør. Læs mere om dette på http://medarbejdere.au.dk/administration/it/brugeroplysninger/redigering-af-persondata/ .

Hent AU Find til iPhone

Med "AU Find" kan du med din iPhone eller iPad finde kontaktoplysninger til personer på Aarhus Universitet, finde vej på kort, søge på enheder og meget mere.