Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 ... 42
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
710065Elizaveta MelnikovaPh.d.-studerende 2183 4982Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenev.melnikova@biomed.au.dkUdvid
710065Elizaveta MelnikovaPh.d.-studerende 2183 4982Institut for Biomedicinev.melnikova@biomed.au.dk 
725880Ellen Hayhurst AppelStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningeneha@biomed.au.dk 
700504Ellen Høj LarsenDyrepasserelev  Institut for Biomedicin - Dyrestald, Skou-bygningenehl@biomed.au.dk 
574398Ellen KristensenSekretær7846 3670 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelseellenk@biomed.au.dk 
684683Elnaz FazeliPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinelnaz@biomed.au.dkUdvid
684683Elnaz FazeliPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenelnaz@biomed.au.dk 
474255Emil Aagaard ThomsenPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningeneat@biomed.au.dk 
534502Emil Leth LauridsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenell@biomed.au.dkUdvid
534502Emil Leth LauridsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinell@biomed.au.dk 
119169Emil Toft BrøndumChefkonsulent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydetb@biomed.au.dk 
577384Emilie Dam RosenbergVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenedr@biomed.au.dk 
561747Emilie Grarup JensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinegj@biomed.au.dkUdvid
561747Emilie Grarup JensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenegj@biomed.au.dk 
725688Emma BörgesonLektor9352 2984 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenemma.borgeson@biomed.au.dk 
635594Emma Hvitfeldt SkovmøllerKandidatstipendiat  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenemma.hvitfeldt@biomed.au.dk 
654901Emma Paydari   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenemmapaydari@biomed.au.dk 
131917Emma Tina Bisgaard Olesen 8716 7631 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydetbo@biomed.au.dk 
660426Ena CemalovicGæsteforsker  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenenace@biomed.au.dk 
5698Erik Ernst 8716 8407 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydee@biomed.au.dk 
20402Erik Hvid DanielsenEkstern lektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østehdanielsen@clin.au.dk 
76531Erik Ilsø ChristensenProfessor emeritus8716 76562899 2575Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydeic@biomed.au.dk 
731802Erinda RruciVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenerindarruci@biomed.au.dk 
610526Erling DammandTekniker9352 1564 Institut for Biomedicin - Teknisk service, Syderling@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?