Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 ... 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 ... 41
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
728320Huixin XuGæste-ph.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenxhx@biomed.au.dk 
540903Ian Helstrup NielsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinimn@biomed.au.dkUdvid
540903Ian Helstrup NielsenPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenimn@biomed.au.dk 
690725Ibrahim AlzaimPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenima@biomed.au.dkUdvid
690725Ibrahim AlzaimPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinima@biomed.au.dk 
164836Ida Charlotte Bay Lund   Institut for Biomedicinidalund@biomed.au.dkUdvid
164836Ida Charlotte Bay LundKlinisk lektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenidalund@biomed.au.dk 
591230Ida Damsgaard LarsenStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenida.larsen@biomed.au.dk 
541658Ida Hyllen KlæstrupPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenidahk@biomed.au.dkUdvid
541658Ida Hyllen KlæstrupPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinidahk@biomed.au.dk 
195916Ida Kathrine Sneum Tvilling  2829 6224Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydikst@biomed.au.dk 
630201Ina Maria SchiesslAdjunkt5020 12225020 1222Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydina.maria.schiessl@biomed.au.dk 
164401Inger Marie Agerskov BroInstitutsekretær2040 60032040 6003Institut for Biomedicin - Sekretariat, Skou-bygningenimb@biomed.au.dkUdvid
164401Inger Marie Agerskov BroInstitutsekretær8716 78072040 6003Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenimb@biomed.au.dk 
25681Inger Merete S. PaulsenBioanalytikerunderviser8716 7667 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydimsp@biomed.au.dk 
611043Isabell BrikellProjektmedarbejder  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenisabell.brikell@biomed.au.dk 
566466Islam Moustafa Galal FaressPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestislam.faress@biomed.au.dk 
564456Jacob Egemose HøgfeldtVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenjeh@biomed.au.dk 
3490Jacob Giehm MikkelsenProfessor 2361 7253Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningengiehm@biomed.au.dk 
278534Jacob Horsager   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjacobhorsager@biomed.au.dk 
460351Jacob Rudjord TherkildsenPh.d.-studerende 2872 3612Institut for Biomedicinjacob_rt@biomed.au.dk 
454409Jacob Schade EngbjergForskningsårsstuderende2818 9862 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjse@clin.au.dkUdvid
454409Jacob Schade Engbjerg   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østjse@clin.au.dk 
535452Jacob StorgaardPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjacstorgaard@biomed.au.dkUdvid
535452Jacob StorgaardPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenjacstorgaard@biomed.au.dk 
5666Jakob GroveLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningengrove@biomed.au.dk 
145230Jakob Hauge MikkelsenLaboratorie- og facilitetsmanager 2148 5436Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjam@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?