Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 ... 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 ... 41
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
175633Jakob le Fèvre HarslundHead of Laboratory Animal Core Facility9350 86319350 8631Institut for Biomedicin - Dyrestald, Skou-bygningenjakob@biomed.au.dkUdvid
175633Jakob le Fèvre Harslund  9350 8631Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenjakob@biomed.au.dk 
206157Jakob Nørgaard HenriksenAfdelingslæge4043 8804 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelsejakob.n.henriksen@biomed.au.dk 
191161Jakob Schöllhammer KnudsenLæge  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelsejsk@biomed.au.dk 
747383Jakob Valdbjørn KannePostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestjavaka@biomed.au.dk 
449218Jakob WangPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenjawa@biomed.au.dk 
557861Jamal BousamakiPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjbo@biomed.au.dk 
282739Jan Hansen   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østjan.hansen@biomed.au.dk 
262332Jane Holbæk RønnBioanalytiker9352 1968 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenjhro@biomed.au.dk 
16927Jane Hvarregaard ChristensenLektor9352 20032652 6917Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenjhc@biomed.au.dk 
747889Jane Palsgaard PedersenChefkonsulent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydpalsgaard@biomed.au.dk 
478446Jani KærDyrepasser 2174 5065Institut for Biomedicin - Dyrestald, Skou-bygningenjuka@biomed.au.dk 
136479Janne LebeckLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjl@biomed.au.dk 
174794Janne Pia ThirstrupPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenjanne.thirstrup@biomed.au.dk 
462402Janni Juul JørgensenLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydjj@biomed.au.dk 
573916Jason TsaiAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenjt@biomed.au.dk 
222094Jayashree SahanaLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestjaysaha@biomed.au.dk 
204189Jean FarupLektor 2292 7972Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestjean@biomed.au.dk 
629031Jean-Laurent CasanovaHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  
276605Jeanette Jeppesen MorgenAssisterende projektleder  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestjjm@biomed.au.dk 
236656Jeannette MadsenLedelseskonsulent 3115 7015Institut for Biomedicin - Sekretariat, Sydjepe@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?