Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 ... 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 ... 42
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
76531Erik Ilsø ChristensenProfessor emeritus8716 76562899 2575Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydeic@biomed.au.dk 
731802Erinda RruciVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenerindarruci@biomed.au.dk 
610526Erling DammandTekniker9352 1564 Institut for Biomedicin - Teknisk service, Syderling@biomed.au.dk 
675745Ermelinda PorpigliaTenure Track Assistant Professor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningeneporpiglia@biomed.au.dk 
456147Esben NeesForskningsårsstuderende2984 73592984 7359Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Syden@biomed.au.dk 
235636Esben Thorup BoelKonservator2899 25092899 2509Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydboel@biomed.au.dk 
537647Estefano PinillaPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestestefanopinilla@biomed.au.dk 
321292Eugenio GutierrezLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningeneugenio@cfin.au.dk 
258070Eva Aggerholm SædderLedende overlæge, lektor, Ph.D.7846 3680 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelseea@biomed.au.dk 
222897Fabia FebbraroAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfabia.febbraro@biomed.au.dk 
587345Fanghui RenPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfanghui_ren@biomed.au.dk 
682179Fatih DemirAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfatih.demir@biomed.au.dk 
688590Felicity Mae DavisLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfelicity@biomed.au.dk 
624263Felipe Andrés Emmery FredesAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestffredes@biomed.au.dk 
730810Fernanda CrunfliPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestfercrunfli@biomed.au.dk 
101746Frank Vincenzo de PaoliLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestfdp@biomed.au.dk 
760139Franziska Marie Dorothea WinzigVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfranziska.winzig@biomed.au.dk 
532938Frederik Duch BromerPh.d.-studerende 5045 9905Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydfd@biomed.au.dkUdvid
532938Frederik Duch BromerPh.d.-studerende 5045 9905Institut for Biomedicinfd@biomed.au.dk 
283762Frederik Husum MårupPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinfhm@clin.au.dk 
732450Frederik SeeligCenter Manager  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfrederik.seelig@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?