Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 ... 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 ... 43
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
131917Emma Tina Bisgaard Olesen 8716 7631 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydetbo@biomed.au.dk 
5698Erik Ernst 8716 8407 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydee@biomed.au.dk 
20402Erik Hvid DanielsenEkstern lektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østehdanielsen@clin.au.dk 
76531Erik Ilsø ChristensenProfessor emeritus8716 76562899 2575Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydeic@biomed.au.dk 
731802Erinda RruciVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenerindarruci@biomed.au.dk 
610526Erling DammandTekniker9352 1564 Institut for Biomedicin - Teknisk service, Syderling@biomed.au.dk 
675745Ermelinda PorpigliaTenure Track Assistant Professor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningeneporpiglia@biomed.au.dk 
780611Ermelinda SabareseVidenskabelig assistent  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vest  
235636Esben Thorup BoelKonservator2899 25092899 2509Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydboel@biomed.au.dk 
537647Estefano PinillaPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestestefanopinilla@biomed.au.dk 
321292Eugenio GutierrezLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningeneugenio@cfin.au.dk 
258070Eva Aggerholm SædderLektor7846 3680 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelseea@biomed.au.dk 
222897Fabia FebbraroLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfabia.febbraro@biomed.au.dk 
682179Fatih DemirAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfatih.demir@biomed.au.dk 
688590Felicity Mae DavisLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfelicity@biomed.au.dk 
624263Felipe Andrés Emmery FredesAdjunkt  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestffredes@biomed.au.dk 
210Flemming CorneliusProfessor emeritus 2945 4673Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestfc@biomed.au.dk 
759265Francisca Pinheiro   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestfrancisca.gpinheiro@mbg.au.dk 
101746Frank Vincenzo de PaoliLektor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestfdp@biomed.au.dk 
760139Franziska WinzigPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinfranziska.winzig@biomed.au.dkUdvid
760139Franziska WinzigPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfranziska.winzig@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?