Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 ... 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 ... 42
Søger efter "Institut for Biomedicin"
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
479372Freja Kurup BredmoseStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Østfkb@biomed.au.dk 
662084Freja Wind AsmussenStuderende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenfwa@biomed.au.dk 
709540Fulvio Mario ReggioriProfessor  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestf.m.reggiori@biomed.au.dk 
733266Geomar Antonio Seijas Pedroza   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestau733266@biomed.au.dk 
709628Giorgia MarinoPh.d.-studerende  Institut for Biomedicingima4597@biomed.au.dkUdvid
709628Giorgia MarinoPh.d.-studerende  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningengima4597@biomed.au.dk 
160441Gitte Fynbo BillerLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydbiller@biomed.au.dk 
178188Gitte Nikolajsen 8716 8408 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydgnn@biomed.au.dkUdvid
178188Gitte NikolajsenStudentermedhjælper8716 8408 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydgnn@biomed.au.dk 
94626Gitte Pedersen   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Øst 
21294Gitte Petersen RatzLaboratoriefuldmægtig8716 7168 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydratz@biomed.au.dk 
333078Gitte Tindbæk   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Vestgitn@biomed.au.dk 
257329Gitte Ulbjerg ToftLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningengito@biomed.au.dk 
277141Golshah AyoubiLaborant  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydgolshah@biomed.au.dk 
163Gorm DanscherProfessor emeritus  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydgorm.danscher@biomed.au.dk 
234001Gro Grunnet PløenPostdoc  Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenggrunnet@biomed.au.dk 
216585Gudrun Winther   Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningengudrun.winther@biomed.au.dk 
545124Halvor Østerby GuldbrandsenStuderende 4030 2143Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenhog@biomed.au.dk 
518756Hande LoginLabmanager2685 3831 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Skou-bygningenhandelogin@biomed.au.dk 
158005Hanne Bjerregaard MøllerLektor8716 82435122 8244Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhbmo@biomed.au.dk 
489150Hanne KidmoseBioanalytiker9350 8442 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhkid@biomed.au.dk 
156179Hanne SidelmannBioanalytiker8716 7658 Institut for Biomedicin - Forskning og uddannelse, Sydhs@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?