Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
476588Christina Shen-Zhuang NielsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinshenzhuang@biomed.au.dk 
710305Christoph Felix KollmannPh.d.-studerende  Institut for Biomedicincf.kollmann@biomed.au.dk 
724911Clàudia Río-BergéPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinc.rio.berge@biomed.au.dk 
629225David A. BoasHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  
652434Demi van der HorstPh.d.-studerende  Institut for Biomedicindemivanderhorst@biomed.au.dk 
546231Ditte Kamille RasmussenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicindittekamille@biomed.au.dk 
758847Ditte Marie StormPh.d.-studerende  Institut for Biomedicindstorm@biomed.au.dk 
732112Dongwoo ChoiPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinchoi@biomed.au.dk 
710065Elizaveta MelnikovaPh.d.-studerende 2183 4982Institut for Biomedicinev.melnikova@biomed.au.dk 
684683Elnaz FazeliPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinelnaz@biomed.au.dk 
534502Emil Leth LauridsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinell@biomed.au.dk 
561747Emilie Grarup JensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinegj@biomed.au.dk 
532938Frederik Duch BromerPh.d.-studerende 5045 9905Institut for Biomedicinfd@biomed.au.dk 
283762Frederik Husum MårupPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinfhm@clin.au.dk 
712002Frederik Søholm GillesbergPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinfg@biomed.au.dk 
746020Frederikke Lynge SørensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinflynges@biomed.au.dk 
709628Giorgia MarinoPh.d.-studerende  Institut for Biomedicingima4597@biomed.au.dk 
543354Helena Hørdum Breum AndersenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinhha@biomed.au.dk 
203466Henriette WintherPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinhenwinther@biomed.au.dk 
3305Henrik StøvringProfessor 2233 5586Institut for Biomedicinstovring@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?