Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
735296Saeideh TavajohPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsata@biomed.au.dk 
556146Sandra HummelgaardPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsh@biomed.au.dk 
191613Sarah KelddalPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinkelddal@biomed.au.dk 
654291Scott A SmallHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  
545821Silke Dahlbom NielsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsdn@biomed.au.dk 
583329Simon Bøje FamméPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsf@biomed.au.dk 
337051Sissel AagaardForskningsårsstuderende  Institut for Biomedicinsissel.kramer.aagaard@clin.au.dk 
447808Sofie AndersenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsoan@biomed.au.dk 
546531Sofie Rahbek DorsetPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsrd@biomed.au.dk 
555267Sofie Vestergaard FonagerPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsofief@biomed.au.dk 
175283Stig Henrik AndersenPh.d.-studerende 2264 4111Institut for Biomedicinsha@biomed.au.dk 
606206Stine BundgaardPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinstbu@biomed.au.dk 
519961Stine Høvring GodskPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinshg@biomed.au.dk 
601639Stine Mary VissingPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsmv@biomed.au.dk 
544052Sujan RavendranPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinsujrav@biomed.au.dk 
419Søren Mogensen  2899 2065Institut for Biomedicinsmog@au.dk 
279202Søren Skou LomholtPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinlomholt@biomed.au.dk 
734850Tarannum AraPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinau734850@biomed.au.dk 
544587Theresa JakobsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicintheresa@biomed.au.dk 
654187Thomas A. RandoHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?