Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
732534Mohamed HassanPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmo.hassan@biomed.au.dk 
708703Monja Rene MüllerPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmmu@biomed.au.dk 
608881Morten Hulbæk FogPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmhf@biomed.au.dk 
452771Morten Kelder SkouboePh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmks@biomed.au.dk 
206714Morten Nørgaard AndersenLæge, Ph.d.  Institut for Biomedicinmna@clin.au.dk 
5966Morten Uhre PlessSekretariatsleder8716 83922059 7784Institut for Biomedicinpless@biomed.au.dk 
520373Nanna Møller JensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinnanna.mj@biomed.au.dk 
534400Nanna Østergaard JohnsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinnaj@biomed.au.dk 
659766Naziia KurmashevaPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinnaziia@biomed.au.dk 
555878Ole Andreas AhlgreenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinole@biomed.au.dk 
380Ole FejerskovProfessor emeritus 4037 2027Institut for Biomedicinof@biomed.au.dk 
670842Olivia Lisa WagmanPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinowag@biomed.au.dk 
753620Pavani RekulapallyPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinpavanir@biomed.au.dk 
581439Pernille Lajer SørensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinpernillelajer@biomed.au.dk 
642505Pia BoxyPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinpiaboxy@biomed.au.dk 
38092Poul SørensenAdjungeret professor  Institut for Biomedicinpsorensen@biomed.au.dk 
722685Qian LiuPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinqianliu@biomed.au.dk 
687862Rachele RossiPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinrachelerossi@biomed.au.dk 
558616Rikke Kongsgaard RasmussenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinrikkekongsgaard@biomed.au.dk 
629226Robin R. AliHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?