Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
279811Thomas Stax JakobsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinthomas.stax.jakobsen@biomed.au.dk 
576338Thomas Wisbech SkovPh.d.-studerende  Institut for Biomedicintws@biomed.au.dk 
160129Thomas WittenbornFlow cytometry specialist 6018 8918Institut for Biomedicinwittenborn@biomed.au.dk 
707523Tim-Simon BurmeisterPh.d.-studerende  Institut for Biomedicintim.bu@biomed.au.dk 
546762Tobias Wang BjergPh.d.-studerende  Institut for Biomedicintobias.bjerg@biomed.au.dk 
481965Trine Vilsbøll LarsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicintvl@biomed.au.dk 
339795Troels LadingPh.d.-studerende  Institut for Biomedicintrl@biomed.au.dk 
555173Xabier SørtvedtPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinxs@biomed.au.dk 
707469Xiangning DingPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinxiangningding@biomed.au.dk 
685413Xiaoyu ZhouPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinxyzh@biomed.au.dk 
684172Xin LaiPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinxin.l@biomed.au.dk 
721698Yan HuPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinyanhu@biomed.au.dk 
704866Yifan TanPh.d.-studerende  Institut for Biomedicintanyifan@biomed.au.dk 
        
        


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?