Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
530928Mads Brüner KristensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmbk@biomed.au.dk 
335232Mads Christian Lamm LarsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmadslr@biomed.au.dk 
550667Maimaitili MuyesierPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmm@dandrite.au.dk 
611635Maithri AspariPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmaithri.aspari@biomed.au.dk 
700962Maria ChrysopoulouPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinchrysopoulou@biomed.au.dk 
654967Maria Elena Torres-PadillaHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  
212585Maria Eleonora Siven  3074 7741Institut for Biomedicinmes@biomed.au.dk 
565846Maria Lange PedersenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmlp@biomed.au.dk 
219650Marie Bach SønderskovPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmbn@biomed.au.dk 
281045Marie Bodilsen NielsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmarie.bodilsen@biomed.au.dk 
686623Marie Louise Næstholt DahlPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinnaestholt@biomed.au.dk 
546797Martin Qvist RasmussenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmqr@biomed.au.dk 
757448Martina PacettiGæsteforsker  Institut for Biomedicinmartina.pacetti@dandrite.au.dk 
728911Marvin WernerPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmarvin.werner@biomed.au.dk 
593253Mathias Flensted PoulsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmfp@biomed.au.dk 
289514Mathias Kaas OllendorffPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmko@biomed.au.dk 
593401Mathilde Søbye BlaavandPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmsb@biomed.au.dk 
202863Mette PedersenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinmeabpe@biomed.au.dk 
654208Michael D. JensenHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  
481504Mie Wolff KristensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinau481504@biomed.au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?