Aarhus Universitets segl

Telefon, email og adresser

Find Person

Søg


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8
Viser alle brugere i afdelingen 'Institut for Biomedicin'
AUID Navn TitelTelefon Mobil AfdelingEmail  
449410Hjalte GramPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinhjalteg@biomed.au.dk 
540903Ian Helstrup NielsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinimn@biomed.au.dk 
690725Ibrahim AlzaimPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinima@biomed.au.dk 
164836Ida Charlotte Bay Lund   Institut for Biomedicinidalund@biomed.au.dk 
541658Ida Hyllen KlæstrupPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinidahk@biomed.au.dk 
460351Jacob Rudjord TherkildsenPh.d.-studerende 2872 3612Institut for Biomedicinjacob_rt@biomed.au.dk 
535452Jacob StorgaardPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjacstorgaard@biomed.au.dk 
557861Jamal BousamakiPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjbo@biomed.au.dk 
629031Jean-Laurent CasanovaHonorary Skou Professor  Institut for Biomedicin  
623643Johanna Laura HeinzPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjoheinz@biomed.au.dk 
553069Johanne Aarup LauritsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjola@biomed.au.dk 
556228Jonas Holst WolffPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjhw@biomed.au.dk 
447798Julie Bondgaard MortensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjuliebm@biomed.au.dk 
446465Julie Feld MadsenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjulienielsen@biomed.au.dk 
459975Julie Grinderslev DonskovPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinjdonskov@biomed.au.dk 
280128Karen Marie Juul SørensenPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinkmjs@biomed.au.dk 
447906Kathrine Hyldig BjerrePh.d.-studerende  Institut for Biomedicinkhh@biomed.au.dk 
568504Kathrine PedersenPh.d.-studerende 3064 6880Institut for Biomedicinkathrinepedersen@biomed.au.dk 
644906Katia SoudPh.d.-studerende  Institut for Biomedicinkatia.soud@biomed.au.dk 
550447Kenneth Brodersen KronowForretningscontroller5144 75015144 7501Institut for Biomedicinkenneth.kronow@au.dk 


Find personer tilknyttet en enhed

Udfyld søgefeltet, eller fold enhedshierarkiet ud ved at trykke på for at finde den ønskede enhed.


Omstillingen

Ring til Aarhus Universitets hovednummer og få hjælp, hvis du ikke ved, hvor du skal henvende dig. 

  • Omstillingen: tlf. 8715 0000

Find lokationer og personer med AU Find

Med appen AU Find kan du finde vej og få kontaktoplysninger på ansatte på Aarhus Universitet. 

Særligt til ansatte

Mangler du et telefonnummer? Eller er dit telefonnummer forkert?